Patarimai, kaip aplankyti Disneilendą taikant COVID-19 apribojimus • Blondinė užsienyje

Patarimai, kaip aplankyti Disneilendą su „Covid“ apribojimais Svajojate aplankyti „Laimingiausią vietą Žemėje“?

Nors Disneilendas ir Kalifornijos nuotykiai buvo uždaryti beveik visą 2020 m., Abu parkai vėl buvo atidaryti …su kai kuriomis pagrindinėmis modifikacijomis.

Iki birželio 15 d. Parkas leidžiama tik Kalifornijos gyventojams. Po to tai atsiveria visiems kitiems!

Abu parkai ir toliau veiks ribotais pajėgumais, todėl daugelis dalykų šiuo metu yra uždaryti arba atnaujinami.

Kaip gera, šou ir fejerverkai šiuo metu neveikia, ir nors jie daro viską, kad tai sukurtų * „Disney“ magija, * tai daro tiesioginę įtaką tam, kad važiavimo linijos yra tokios ilgos. Tai beveik viskas, ką reikia padaryti dabar.

Laukimo laikas taip pat ilgas dėl socialinio atsiribojimo eilėse ir važiavimuose. Maisto užsakymas taip pat yra gana painus, o siūlomam yra keletas apribojimų.

Planavimas yra labai svarbus įgyvendinant „Disney“ kelionę. Taigi, jei esate spontaniškas / einantis su srautu tipas, galite palaukti, kol keliausite į „Disney“. Priešingu atveju galite būti labai nusivylęs tuo, kiek reikia planuoti kelionę (ypač apsilankymo dieną).

Tai reiškia, kad jei jūs skaičiavote dienas, kad galėtumėte grįžti į „Disney“, aš jums pateiksiu PILDĄ!

Štai ką turite žinoti planuodami kelionę į Disneilendą ir (arba) Kalifornijos nuotykius su COVID-19 apribojimais.

Dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš einant

Prieš pradėdamas nagrinėti ypatingą informaciją ir strategiją, padedančią jums planuoti savo vizitą, norėjau atkreipti dėmesį į kelis dažniausiai užduodamus klausimus, kuriuos sulaukiau:

Tai taip painu. Nuo ko pradėti?

Tiesa, dalis linksmybių buvo išimta iš mūsų patirties, nes viskas taip sudėtinga ir painu. Padarėme daug klaidų, nes nėra aiškios informacijos, kad galėtume priimti geriausią sprendimą. Darysiu viską, kad supaprastinčiau ir paaiškinčiau kiekvieną planavimo žingsnį bei pateiksiu savo asmeninę nuomonę apie geriausią apsilankymo būdą!

Kiek tai kainuoja?

Tai priklauso nuo to, kurią bilieto pakopą gausite, kiek dienų joje praleisite, kiek parkų norite aplankyti, taip pat nuo visų papildomų išlaidų maistui ir stovėjimui.

Kai užsisakėme bilietus, procesas buvo itin painus, nes reikėjo atskirais žingsniais nusipirkti bilietą ir rezervuoti. Dabar jie supaprastino rezervavimo procesą į vieną žingsnį, tačiau vis tiek yra 5 skirtingos bilietų kainų pakopos, be to, kad yra vienos dienos ir parko bunkerio galimybės. Be to, bilietą galite užsisakyti tik tomis dienomis, kai yra galimybė rezervuoti parką, kurį norite aplankyti.

Dar sumišęs? Nesijaudink! Aš tai išskaidysiu žingsnis po žingsnio vėliau šiame įraše savo skyriuje.

Ar esate socialiai atsiribojęs dėl tikrųjų važiavimų? Kokie yra valymo protokolai?

Kiekvienoje eilėje yra juostos žymekliai, todėl kiekvienas svečių vakarėlis stovi 6 pėdų atstumu. Važiavimams, pavyzdžiui, „Karibų piratai“ ir „Tai nedidelis pasaulis“, paprastai vienoje valtyje yra daugiau nei 10 žmonių, o linijų laikas paprastai yra trumpas. Taikant atstumo priemones, svečiai buvo išskirstomi mažiausiai trimis eilėmis, taigi tik 1-2 vakarėliai (kartais tik 4 žmonės) bus vienoje valtyje.

Štai kodėl tam tikros važiavimo trukmės yra nepaprastai ilgos.

Tokiems pasivažinėjimams kaip „Toy Story Midway Mania“, kur laikote lazerinį ginklą, lipate iškart, kai tik išlipa paskutinis žmogus.

Nieko negalima valyti ar valyti. Asmeniškai daugybė atsargumo priemonių atrodo nereikalingos, ypač todėl, kad viskas nebuvo valoma tarp jų. Niekas neateidavo nuvalyti valgomųjų paviršių, kiekvienas stalas, prie kurio sėdėjome, buvo nešvarus ir patys jį nuvalėme drėgnomis servetėlėmis.

Apskritai socialinis atsiribojimas yra YPATINGAI, o valymas atrodė nepakankamas / neegzistuojantis.

linijos covid disneilendas

Ar laukimo laikas buvo ilgas?

Daugeliu atvejų taip. Nors parkas veikia mažesniais pajėgumais, nes žmonės yra išdėstyti važiavimuose, kurių greičiau neįveiksite. Be to, kadangi pasirodymai ir susitikimai su personažais šiuo metu nevyksta, visi yra beveik pasirengę važiuoti.

Be to, turėjau keletą žmonių, kurie man pranešė, kurie išvyko gegužę, ir jie sakė, kad laukimo laikas buvo visai neblogas ir jie praktiškai ėjo toliau. Tikėtina, kad tai priklauso nuo to, kurią dieną eisite, nes „Disney“ išsiaiškins, kaip jie eina.

Pažymėtina, kad parkas iš tikrųjų gali atrodyti perpildytas, nes linijos yra nukreiptos būti visiškai lauke ir visi stovi 6 pėdų atstumu.

Mes pastebėjome, kad nesvarbu, koks buvo nurodytas eilės laikas, jos niekada neužtruko tiek ilgai.

Ar manote, kad jei kas nors lankosi pirmą kartą, jie turėtų palaukti, kol pasibaigs COVID?

Aš sakyčiau tikrai palaukite, kol pasibaigus COVID, parkas vėl taps normalus. Jei gyvenate vietoje arba esate nemažai lankęsis „Disney“, jums gali būti gerai. Tačiau pirmą kartą norėčiau patirti, nes tiek daug „Disney“ magijos dar negrįžo.

Ar šiuo metu yra fejerverkai?

Šiuo metu fejerverkų šou nevyksta. Galite patikrinti šį kalendorių, kad sužinotumėte, kas yra tvarkaraštyje (šiame 2021 m. Birželio mėn. Rašte kalendoriuje nėra parodų, fejerverkų, paradų nėra).

Ar yra greiti perdavimai?

Ne. Aš pateksiu į tai žemiau, bet jūs turite prisijungti prie eilučių, kad važiuotumėte, o greiti perdavimai šiuo metu nėra prieinami, taip pat nėra atskirų lenktynininkų linijų.

Kur apsistojai?

Kadangi gyvename palyginti arti, per dieną važiavome ten ir atgal. Jei norite apsistoti viešbutyje, pateikite keletą variantų:

Disneilendas kovotojas

Ar 13 val. „Park Hopper Pass“ tuo metu sukėlė didelį minios šuolį?

Mes pirmieji iš eilės persikėlėme į Disneilendą iš Kalifornijos nuotykių. Kai iš tikrųjų patekome į 13 val., O už mūsų buvo gal 100 žmonių. Buvo keletas lėtai veržiančių bangų, tačiau nepastebėjome, kad po to Disneilendo eilių laikas pailgėjo. Taigi tai atrodė visai neblogai.

Kiek laiko iš anksto turėčiau užsisakyti greitus patiekalus ir užkandžius?

Toliau išsamiau apie tai pasakysiu, bet likus maždaug valandai iki noro valgyti. Kaip jau sakiau anksčiau, reikia nemažai planuoti! Jei norite garantuoto valgymo laiko, būtinai užsisakykite restoraną.

Kaip sekėsi automobilių stovėjimui?

Automobilių statymas buvo gerai – mano vienintelis skundas buvo tas, kad atvykome keliomis minutėmis anksčiau (7:26 val.) Ir jie atidarė stovėjimo liniją 7:30 val. Ant taško, taigi jie privertė mus važiuoti po apylinkes ir grįžti 7 val .: 30 val. Nėra didžiulis sandoris; Suprantu, kad jie turi praktiką, kaip užkirsti kelią automobilių spūstims.

Galimos struktūros yra „Mickey & Friends“ ir „Pixar Pals“ parkavimo konstrukcijos. Šiuo metu tramvajumi negalima vežti svečių. Vieta automobiliui kainuoja 25 USD.

Jei tik įmanoma, rekomenduočiau nakvoti viešbutyje prieš naktį, kad galėtumėte nueiti iki parko ir nereikėtų laukti, kol pastatysite.

Ar turite patekti į vakciną?

Man nereikėjo pateikti įrodymų apie vakciną.

Ar turiu pateikti Kalifornijos ID?

Jie netikrino mano asmens tapatybės ir nemanau, kad pirkdamas bilietus turėjau įvesti savo adresą, tačiau tuo nepasinaudosiu (kiekvienam atvejui).

Kada jums buvo leista nusimesti kaukę?

Parke negalima nusivilkti kaukės, nebent užkandžiaujate ar tam skirtoje valgymo vietoje. Tada kaukė grįžta atgal. Šiuo metu jos LABAI griežtai laikosi kaukių. Jūs visiškai negalite jo nusimesti už tam skirtų vietų. Net neišgerti vandens laukiant eilėje.


Svarbios datos, į kurias reikia atsižvelgti prieš perkant bilietus

Svarbių datų, kurios gali paveikti jūsų patirtį, sąrašas:

  • 2021 m. Birželio 4 d .: Atidaromas „Keršytojų miestelis“
  • 2021 m. Birželio 15 d .: Kalifornija nusprendė visiškai vėl atsidaryti (tai gali reikšti, kad „Disney“ gali padidinti savo pajėgumus); žmonės iš ne Kalifornijos dabar bus įleidžiami į „Disney“ parkus
  • 2021 m. Birželio 15 d .: „Disney“ viešbutis „Paradise Pier“ planavo vėl atidaryti su sumažintu pajėgumu.
  • 2021 m. Liepos 2 d.: „Disneyland Hotel“ planavo vėl atidaryti riboto pajėgumo.
  • 2021 m. Liepos 16 d .: „Džiunglių kruizas“ turėtų būti atidarytas iš naujo

Pastaba: „Splash Mountain“ planuojama uždaryti kada nors šiais metais, kad būtų galima atlikti atnaujinimus ir paversti juos princesės ir varlės tematika, tačiau oficialios datos nebuvo paskelbtos viešai.

Kaip nusipirkti bilietus ir rezervuoti

Procesas yra gana paprastas, kai supranti, kaip jis veikia. Jie neseniai supaprastino procesą, kai dabar galite nusipirkti bilietą ir rezervuotis tuo pačiu žingsniu.

Atminkite, kad kiekvienai dienai reikalingas skirtingas pakopos bilietas (pavyzdžiui, savaitgaliai yra 5 pakopos, o savaitės vidurys – 2–4 pakopos), o tai reiškia, kad jų kainos yra skirtingos.

Štai kaip įvertinti bilietų kainą ir prieinamumą:

Apsilankykite Disneilendo bilietų kalendoriuje. Turite patikrinti, kuriuose parkuose yra tam tikrą dieną, ir kurių pakopų bilietus tomis dienomis turėsite aplankyti.

Pasirinkite norimų įsigyti bilietų skaičių, apsilankymo dienų skaičių ir tai, ar norite 1, ar 2 parkų per dieną. Tada turėsite naršyti kalendoriuje, jei norite sužinoti apie jų prieinamumą ir kainas.

Peržiūrėkite „Parkų“ ir „Kainodara“ rodinius, kad sužinotumėte, kurie parkai yra prieinami, ir lankymo kainą kiekvieną dieną.

Pvz., Jei norite užsisakyti vienos dienos Disneilendo bilietą, liepos 13 d., Antradienį, galima įsigyti tik Kalifornijos nuotykiams. Liepos 14 d. Yra 3 pakopa už 124 USD, o liepos 17 d. – 5 pakopa už 154 USD.

Jei norėtumėte įsigyti dviejų dienų „Park Hopper“ bilietą, turėsite patikrinti kalendorių, kad sužinotumėte, kurie parkai yra jūsų „Starting Park“.

PATARIMAS: Labai rekomenduočiau apsilankyti tik tomis dienomis, kai galite pradėti Disneilende. Jei darote 2 dienas, būtų gerai pradėti kiekvieną dieną vis kitame parke, JEI norite važiuoti populiariais pasivažinėjimais „California Adventure“ iškart, kai atidaromas parkas, kad išvengtumėte eilučių.

Kokius bilietus turėčiau gauti?

Pirmiausia, nerekomenduočiau daryti to, ką mes darėme, tai buvo vienos dienos parko bunkerio bilietas, prasidedantis „California Adventure“. Aš paaiškinsiu, kodėl, bet daryk taip, kaip sakau, o ne taip, kaip darau (skaityk: mokykis iš savo klaidų!).

Geriausios įmanomos patirties bilieto tipas dabar būtų dviejų dienų parko bunkeris (pradedant Disneilende), dviejų dienų (tik Disneilendas) arba vienos dienos Disneilendas. Asmeniškai man niekada nereikėjo visos dienos Kalifornijos nuotykiuose. Net paskutinio apsilankymo metu mes baigėme važiavimais iki 11 valandos ryto ir 2 valandas laukėme įvažiavimo į Disneilendą.

Kodėl nerekomenduočiau vienos dienos parko bunkerio, prasidedančio Kalifornijos nuotykiuose?

Pietų Kalifornijos vietiniams gyventojams, kurie sugeba padaryti tai, ką mes padarėme – tai yra važiuoti į Disneilendą ir atgal per dieną, mes pasirinkome …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *