Patarimai, kaip rasti tinkamą sporto klubą

Prisijungti prie sporto salės yra beveik tas pats, kas susituokti. Jūs ne tik finansiškai įsipareigojate pasirinktai sporto salei, bet ir investuojate laiką į sporto salę. Tačiau, kitaip nei jūsų sutuoktinis, sporto salė nesiruošia supykti, jei nepasirodysite. Tiesą sakant, jūsų sporto salė yra daugiau nei pasiruošusi paimti jūsų pinigus, nesvarbu, ar lankysitės penkis kartus per savaitę, ar penkis kartus per metus.

Tačiau kaip ir rinkdamiesi sutuoktinį, taip ir rinkdamiesi sporto klubą savo vietovėje galite būti tikri, kad lankysitės, būsite laimingi ir nešvaistysite pinigų veltui. Šis vadovas padės jums tai padaryti.

Patarimai, kaip rasti tinkamą sporto klubą

Prieš ryždamiesi ir pasirašydami sporto klubo sutartį, kuri gali jus įpareigoti keliems mėnesiams ar metams, papildomai įsitikinkite, kad esate pasiruošę. Tai galite padaryti išbandydami kelias sporto sales, gaudami nemokamą abonementą bent savaitei, kad galėtumėte lankytis skirtingu laiku ir naudotis visais turimais įrenginiais.

Kai lankysitės sporto salėje, darykite tai tuo metu ir tomis dienomis, kai treniruositės. Taip pamatysite, ar ji nėra perpildyta. Skirkite daugiau dėmesio treniruokliams ir grupiniams fitneso užsiėmimams, jei tam skiriate daugiausia dėmesio. Pažiūrėkite, ar prie jų yra eilės norint patekti į vidų.

Ko ieškoti sporto salėje?

Vieta – tai svarbiausias elementas, lemiantis jūsų sprendimą. Sporto salėje gali būti geriausia, bet jei ji bus per toli, didelė tikimybė, kad į ją neisite. Įsitikinkite, kad sporto salė yra netoli jūsų namų ir (arba) darbo jei gyvenate Vilniuje, ieškokite koks sportas klubas Vilniuje geriausias.
Darbo laikas – tai akivaizdus dalykas, tačiau daugelis mūsų dažnai jo nepastebi, manydami, kad dauguma sporto salių dirba visomis paros valandomis.

Dukart patikrinkite, ar treniruoklių salė veikia tomis dienomis ir valandomis, kuriomis norite treniruotis.
Kaina – sporto klubai veikia įvairiai, tačiau greičiausiai turėsite pasirašyti sutartį ir kiekvieną mėnesį mokėti tam tikrą sumą. Kuo gražesnė sporto salė ir kuo geresnė narystė, tuo daugiau mokėsite. Tačiau yra būdų, kaip įsitikinti, kad už savo pinigus gausite kuo daugiau.
Ieškokite specialių pasiūlymų –

Dauguma sporto salių siūlo mėnesines akcijas, neįvedimo mokestį, nemokamas asmenines treniruotes arba kelis nemokamus mėnesius. Prieš pasirašydami sutartį paklauskite pardavėjų apie visas galimas akcijas.
Derėkitės – daugelyje sporto klubų dėl narystės funkcijų galima derėtis. Nieko blogo paprašyti atsisakyti įvadinio mokesčio, pakeisti sutarties sąlygas ar net paklausti apie mažesnes mėnesines įmokas.
Tyrinėkite – pernelyg daug žmonių priima pirmą pasiūlymą, užuot pasižvalgę po aplinkinius klubus. Aplankę visas apylinkėje esančias sporto sales, galėsite sužinoti, kokius mokesčius ima žmonės ir kokias akcijas jie siūlo. Taip galėsite derėtis dėl dar geresnio pasiūlymo.
Skaitykite smulkųjį šriftą – ar yra baudų už sutarties nutraukimą anksčiau laiko? Ar yra galimybė sustabdyti narystę, jei susižeisite, susirgsite ar turėsite ilgą kelionę? Prieš pasirašydami sutartį sužinokite, kaip galite nutraukti narystę.

Parašykite komentarą